„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain
Back to Top

VERI EQUITES CZECH REPUBLIC

Orlí hnízdo

Orlí hnízdo – na skok do Berchtesgadenu

 Již dávno padl při našich setkáních návrh na prohlídku Orlího hnízda v Německu. Plánovalo se a dlouho vybíral termín až jsme si dali pevný měsíc květen 2016. Po probrání délky trasy a míst, která bychom chtěli vidět jsme se rozhodli pro dvoudenní záležitost a to o víkendu 21.-22.5.2016. Ubytování jsme zajistili na radu kamaráda Pepy přes pana Miloše Ptáčka, který v Berchtesgadenu žije přes 20 let a výhodou je, že mluví česky. Vlastní v městečku několik hotelů a má to tak nějak pod palcem. Všem doporučuji, jedná se o velmi solidního pána, který má i smysl pro humor. V sobotu ráno jsem se setkal v Plzni pod věznicí s Mírou z Chomutova a společně jsme odjeli do Přeštic, kde jsme na benzínce počkali na Petra se Sylvou a Zděnka, který vzal do zahraničí svůj nový stroj Hondu SilverWing.

Český Krumlov

Český Krumlov

 

Na víkendový výlet jsme vyrazili v pátek 18. 9. 2015. Sraz byl v  14.30 hodin na benzince před Losinou. Celkem jelo 5 motorek: Petr se Sylvou, já s Yvon, Zdeněk s Klárkou, Monika s Honzou a „sólíčkář“ Míra. Kupodivu poslední přijel ten nejvyšší. Ostatní si mezitím natankovali a stihli se i občerstvit. Odjezd se uskutečnil samozřejmě v koloně, směr Č. Krumlov. Mezitím jsme dostali nabídku od majitele penzionu, že můžeme dostat spolu s ubytováním i snídani formou bufetu. To jsme všichni uvítali, protože nám odpadli starosti se sháněním jídla na ráno. Rychlost jízdy byla dle možností, někteří z nás jeli poprvé s baťůžkem. Z tohoto důvodu byly plánovány 3 záchytné body, kdyby došlo k roztržení kolony.

Sraz motocyklových klubů RIGHT RIDERS

1

Sraz motocyklových klubů RIGHT RIDERS

Na jaře letošního roku jsme obdrželi pozvání od našeho spřáteleného motoklubu RIGHT RIDERS region Lebork k účasti na klubovém setkání všech klubů RIGHT RIDERS.

Na členské schůzi RR Plzeň se nakonec na účasti domluvili tři členové. Petr s budoucí manželkou Sylvou, Tonda s manželkou Romanou a Luboš. Tři chlapi na motorkách a holky s námi jako safety car a zásobovací vůz zároveň.

Setkání se konalo od 18. 7. 2015 do 23. 7. 2015 a to v obci Lebieniec, malé vesnici kousek od pobřeží Baltského moře, kde bylo zajištěno ubytování v chatkách a v apartmánech.

Vyjížďka na Orlík

Vyjížďka na Orlík

Ahoj přátelé a kamarádi.

Ve dnech 5. 6. – 7. 6. 2015 jsme podnikli vyjížďku po okolí Orlické přehrady, na kterou jsme pozvali i členy spřáteleného klubu Right Riders Hranice.

Akce sezony 2015 jsme začali plánovat již na únorové členské schůzi. Zde zazněl návrh našeho člena Zdeňka Kastla (BERRY), abychom vyrazili na Orlík, že by mohl zařídit ubytování pro více osob v kempu na břehu Orlické přehrady, a že se zhostí příprav celého víkendu včetně programu. Zřejmě objednal i počasí, ale těch33 °C mohlo být o deset míň ….

Strana 1 z 2

sound by Jbgmusic